Vremenska prognoza

Sport

Sport (297)

utorak, 25 jul 2017 13:50

U nedjelju, 30. jula, na savskoj stazi će biti održan sedmi „Memorijal Srđan Bakić“ u okviru kojeg će biti održani Međunarodna regata u kajaku i kanuu i kolo Premijer lige BiH za domaće klubove.

Detaljnije →
utorak, 18 jul 2017 14:24

U narednih petnaestak dana Kruškik će biti centar malofudbalskih zbivanja u Gradišci. Na sportsko-rekreativnom centru u ovoj mjesnoj zajednici počeo je 13. Turnir u malom fudbalu „Gradiška – Kruškik 2017“. Organizator takmičenja je Udruženje građana Rasadnik, a učestvuje 20 ekipa koje će se do 30. jula boriti za glavnu nagradu od 4000 KM.

subota, 08 jul 2017 11:36

Finalnim utakmicama u svim kategorijama završen je drugi Međunarodni turnir u malom fudbalu „Bravo 2017“.

četvrtak, 06 jul 2017 14:47

Kajak kanu klub „Sava“ iz Gradiške ozvaničio je saradnju sa dva hrvatska kluba, KKK „Olimpik“, iz Slavonskog Broda, i KK „Belišće“, iz istoimenog grada.

ponedeljak, 26 jun 2017 08:51

Borče Sredojević nedavno je predstavljen kao novi trener fudbalskog kluba Kozara. Iskusni stručnjak prvi put je Kozaru preuzeo 1993. godine i obezbjedio joj mjesto u istoriji pošto je već naredne godine osvojio trofej prvog Kupa Republike Srpske.

četvrtak, 22 jun 2017 14:56

Na konferenciji za medije koju je organizovalo rukovodstvo FK “Kozara”  Gradiška razgovaralo se o finansijskim, organizacionim  i kadrovskim aspektima kluba. Javnosti je predstavljen i novoizabrani šef stručnog štaba kluba, Borče Sredojević.

ponedeljak, 19 jun 2017 17:21

U finalnoj utakmici Omladinske lige Područnog fudbalskog saveza Gradiška odigranoj na stadionu Jedinstva u Žeravici Sloga DIPO je rezultatom 2:1 savladala Bratstvo iz Kozinaca.

ponedeljak, 19 jun 2017 14:39

Načelnik opštine Gradiška Zoran Adžić organizovao je prijem za košarkašice ŽKK „Kozara“, koje su osvojile titulu Prvaka RS .

sreda, 31 maj 2017 15:52

Gradiški kajakaši nastavili su da nižu uspjehe i u ovogodišnjoj kajakaškoj sezoni. Početkom maja osvojili su nekoliko medalja na takmičenju u Slavonskom Brodu.

utorak, 30 maj 2017 15:25

Proslavljeni srpski odbojkaš Vladimir - Vanja Grbić posjetio je Gradišku i održao pokazni trening gradiškim odbojkašima.