Vremenska prognoza

Sport

Sport (279)

subota, 15 april 2017 21:06

Kozara je posljednji učesnik Lige za prvaka pošto je u posljednjem kolu regularnog dijela sezone na svom stadionu savladala Drinu iz Zvornika rezultatom 2:0.

Detaljnije →
ponedeljak, 10 april 2017 14:15

Nakon Banjaluke i Novog Grada, i opština Gradiška dobila je svoj polumaraton. Prvo mjesto u muškoj konkurenciji  osvojio je državni prvak u polumaratonu Srđan Samardžić, iz Atletskog kluba Banjaluka.

utorak, 04 april 2017 13:26

Svega nekoliko dana je ostalo do prvog Gradiškog polumaratona. U Atletsko - rekreativnom klubu Gradiška kažu da je sve spremno za početak manifestacije.

utorak, 04 april 2017 10:45

Vikend za nama ponudio je zanimljive fudbalske predstave. Kozara je deklasirala fenjeraša iz Šamca, Dubrave su zadržale prvo mjesto, a vrlo efikasno kolo odigrali su u najnižem rangu sa čak 47 postignutih golova od čega je 31 postignut u Romanovcima i Grbavcima.

ponedeljak, 03 april 2017 10:28

U Novom Gradu je proteklog vikenda održan 11. Memorijalni karate turnir „Rajko i Mladen Crnobrnja“ koji je okupio 480 takmičara iz 23 kluba iz Republike Srpske, Federacije BiH i Hrvatske. Gradiški Niten na ovom takmičenju se predstavio sa svojim mlađim kategorijama i osvojio drugo mjesto u generalnom poretku klubova sa 23 osvojene medalje: 11 zlatnih, 7 srebrnih i 5 bronzanih.

ponedeljak, 27 mart 2017 18:19

Karatisti Nitena u sastavu reprezentacije BiH osvojili bronzanu medalju.

ponedeljak, 27 mart 2017 18:17

Gradiške kuglašice zaustavljene nakon 52 mjeseca tokom kojih su zabilježile 48 uzastopnih pobjeda.

ponedeljak, 27 mart 2017 18:15

Odbojkaši izgubili u Modriči, a odbojkašice zauzele drugo mjesto na finalnom turniru.

ponedeljak, 27 mart 2017 18:14

Košarkašice Kozare pokušaće odbraniti titulu šampiona Republike Srpske pošto su se plasirale u finale plej ofa Prve lige Republike Srpske.

petak, 24 mart 2017 16:33

ŽOK „Gradiška“ plasirao se na finalni turnir za ulazak u Prvu ligu RS, koji će se ovog vikenda održati u Banjaluci.