Vremenska prognoza

Sport

Sport (293)

ponedeljak, 26 jun 2017 08:51

Borče Sredojević nedavno je predstavljen kao novi trener fudbalskog kluba Kozara. Iskusni stručnjak prvi put je Kozaru preuzeo 1993. godine i obezbjedio joj mjesto u istoriji pošto je već naredne godine osvojio trofej prvog Kupa Republike Srpske.

Detaljnije →
četvrtak, 22 jun 2017 14:56

Na konferenciji za medije koju je organizovalo rukovodstvo FK “Kozara”  Gradiška razgovaralo se o finansijskim, organizacionim  i kadrovskim aspektima kluba. Javnosti je predstavljen i novoizabrani šef stručnog štaba kluba, Borče Sredojević.

ponedeljak, 19 jun 2017 17:21

U finalnoj utakmici Omladinske lige Područnog fudbalskog saveza Gradiška odigranoj na stadionu Jedinstva u Žeravici Sloga DIPO je rezultatom 2:1 savladala Bratstvo iz Kozinaca.

ponedeljak, 19 jun 2017 14:39

Načelnik opštine Gradiška Zoran Adžić organizovao je prijem za košarkašice ŽKK „Kozara“, koje su osvojile titulu Prvaka RS .

sreda, 31 maj 2017 15:52

Gradiški kajakaši nastavili su da nižu uspjehe i u ovogodišnjoj kajakaškoj sezoni. Početkom maja osvojili su nekoliko medalja na takmičenju u Slavonskom Brodu.

utorak, 30 maj 2017 15:25

Proslavljeni srpski odbojkaš Vladimir - Vanja Grbić posjetio je Gradišku i održao pokazni trening gradiškim odbojkašima.

ponedeljak, 29 maj 2017 14:29

Fudbalski klub "13 Skojevki" iz Grbavaca osvojio je titulu šampiona Opštinske lige Gradiška i naredne sezone će se takmičiti u Područnoj ligi Gradiška. 13 Skojevki je u 21. kolu na svom stadionu savladao Romanovce 4:0 i, uoči posljednjih 90 minuta prvenstva, najbližem pratiocu pobjegao na nedostižnih četiri boda razlike.

ponedeljak, 29 maj 2017 13:16

Na relaciji Srbac-Osovica dužine 27 kilometara održana i ove godine tradicionalna srbačka biciklijada.

sreda, 24 maj 2017 15:59

Ženski odbojkaški klub Gradiška od naredne sezone će biti prvoligaš. Na adresu kluba stigao je dopis Odbojkaškog saveza Republike Srpske kojim obavještavaju klub iz Gradiške da se narednog ljeta spreme za prvoligaške izazove.

petak, 19 maj 2017 12:28

Torpedo iz Cerovljana je pobjednik Kupa Opštinskog fudbalskog saveza Gradiška za sezonu 2016/17. Torpedo je u odličnoj finalnoj utakmici rezultatom 4:2 savladao Lamince, odbranio trofej osvojen prošle godine i potvrdio da je specijalista za ovo takmičenje osvojivši šestu titulu pobjednika Kupa u posljednjih dvadesetak godina.