Vremenska prognoza

Sport

Sport (297)

četvrtak, 16 jun 2016 14:23

Načelnik opštine Gradiška Zoran Latinović organizovao je prijem za košarkašice i fudbalere Kozare kako bi im čestitao na rezultatima ostvarenim u protekloj sezoni.

Detaljnije →
četvrtak, 16 jun 2016 14:20

Ekipa Allo Allo pobjednik je Gradske lige u kuglanju za 2016. godinu. Allo Allo je u finalu nakon vrlo uzbudljive borbe rezultatom 4:2 savladao ekipu Autoelektričari G-6. Bronzanim medaljama okitili su se članovi ekipe Lavovi Grle koji su u borbi za treće mjesto savladali Oldtajmerse.

četvrtak, 09 jun 2016 11:57

Juniorska ekipa Kozare osvojila je prvo mjesto u Omladinskoj ligi BiH grupa Zapad i kvalifikovala se na završni turnir na kojem će pored gradiške ekipe učestvovati i šampioni ostalih grupa: Leotar iz Trebinja (Jug), Goražde (Centar) i Zvijezda iz Gradačca (Sjever). Turnir će se održati u petak (10.6.) i subotu (11.6.) u Etno selu Stanišići.

ponedeljak, 30 maj 2016 12:19

Omladinski košarkaški klub „Kozara“ iz Gradiške organizovao je turnir za djecu uzrasta od 9 do 13 godina.

četvrtak, 26 maj 2016 16:14

Klub iz Cerovljana pobjednik je Kupa Opštinskog fudbalskog saveza Gradiškau sezoni 2015./16. Torpedo je u finalu savladao Obradovac rezultatom 1:0.

utorak, 24 maj 2016 17:34

Delegati Skupštine Područnog fudbalskog saveza Gradiška izabrali nasljednika Dragiše Savića.

utorak, 24 maj 2016 17:32

Na stadionu Omladinca u Brestovčini proteklog vikenda je u organizaciji fudbalskog kluba Stars održan prvi međunarodni turnir u fudbalu za mlađe kategorije pod nazivom „Stars kup 2016“.

ponedeljak, 23 maj 2016 09:11

U Gradišci je u nedjelju u 78. godini preminuo Velimir Sombolac, nekadašnji fudbaler Borca, Partizana i Olimpije, zlatni olimpijac iz Rima, dugogodišnji trener i osnivač Kozarine škole fudbala.

subota, 21 maj 2016 12:02

U okviru Malih olimpijskih igara Republike Srpske učenici Tehničke škole Gradiška osvojili su prvo mjesto na opštinskom i reginalnom takmičenju u odbojci u muškoj konkurenciji.

petak, 20 maj 2016 09:31

Povodom odlaska gradiščanca Nemanje Lendića na biciklističku ekspediciju do Rima i osnivanja Atletskog kluba Gradiška u Kulturnom centru održana je konferencija za novinare.