ponedeljak, 12 mart 2018 15:32

Odbojkašice Gradiške savladale su ekipu „Hercegovca“ iz Bileće u zaostalom 14. kolu Prve lige Republike Srpske.

Detaljnije →
subota, 03 mart 2018 16:08

U okviru prve lige Malih olimpijskih igara Republike Srpske u Gradišci je održano  opštinsko takmičenje osnovnih škola u odbojci.

sreda, 28 februar 2018 14:59

I ove godine, 7. aprila biće održan Gradiški polumaraton. Organizator polumaratona, drugog po redu, je Atletsko-rekreativni klub „Gradiška“.

ponedeljak, 12 februar 2018 15:13

Mjesna zajednica Donji Podgradci i ove godine je organizovala Svetosavski stonoteniski turnir. Manifestacija koja je počela kao druženje prijatelja danas je najpoznatiji stonoteniski turnir na području opštine Gradiška koji traje već dvadeset godina.

petak, 12 januar 2018 14:25

Pionirska selekcija Ženskog odbojkaškog kluba „Gradiška“ osvojila je zlatnu medalju na Novogodišnjem međunarodnom festivalu odbojke u Novom Sadu.

petak, 29 decembar 2017 14:04

Jovo Selak, karatista Kluba borilačkih vještina Niten, najbolji je sportista opštine Gradiška u 2017. godini. Selak je jednoglasnom odlukom žirija izabran za najboljeg sportistu pošto je ove godine odbranio titule šampiona Republike Srpske i BiH, osvojio bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu u Čačku, te se našao na spisku kandidata za najboljeg sportistu Republike Srpske. Selak je iza sebe ostavio košarkašicu Zvjezdanu Gagić i kuglašicu Maju Kovačević.

utorak, 19 decembar 2017 08:33

Melisa Majser, članica kluba borilačkih sportova „MMA Donskoy ViN“ osvojila je zlatnu medalju na „Grappling kupu“ u Kuli u Srbiji. Iako nije bila među favoritima, Majserova je napravila izuzetan rezultat i proglašena je za najbolju kadetkinju na takmičenju.

subota, 16 decembar 2017 17:29

Najuspješnijim fudbalerima u 2017. godini proglašeni su Dragan Francuz, kapiten jesenjeg prvaka Područne fudbalske lige Gradiška, kluba “13 Skojevki” iz Grbavaca, i  Ognjen Škorić, kapiten “Jedinstva” iz Žeravice.

sreda, 13 decembar 2017 09:36

Rukovodstvo FK „Kozara“ Gradiška održalo je prezentaciju vizije kluba u narednom četvorogodišnjem periodu, od 2018. do 2022. godine. Cilj im je, poručuju, stvoriti jaku „Kozaru“ u predstojećem periodu, a u realizaciju svojih planova kreću pod motom: „Novi početak, stara ljubav“.

sreda, 06 decembar 2017 19:00

Godina na izmaku bila je najuspješnija u istoriji Kluba borilačkih vještina Niten dugoj 21 godinu. Članovi Nitena su osvojili 164 medalje na 14 takmičenja od čega: 72 zlatne, 52 srebrne i 40 bronzanih.