Vremenska prognoza

ponedeljak, 09 oktobar 2017 13:46

Nema kraja crnoj seriji

Fudbaleri Kozare pokvarili su svojim navijačima još jedno subotnje popodne. Utakmicu protiv Podrinja gledalo je jedva stotinjak posjetilaca koji su na kraju aplaudirali gostima na pobjedi. Ni promjena trenera nije dala pozitivan impuls ekipi, te je Siniša Đurić debitovao porazom od Podrinja 0:2. Odigrano je tek devet kola u Prvoj ligi Republike Srpske, a Kozara već ima šest poraza. Ovaj protiv Podrinja bio je peti uzastopni.

Nakon početnog ispitivanja snaga, Kozara je prva zaprijetila i to preko Stefana Tomaša čiji je slobodan udarac Radić lako ukrotio. Bio je to 20. minut, a već u narednom gosti su poveli. Stjepanović je izveo slobodan udarac, Vujić vratio loptu u sredinu šesnaesterca odakle usamljeni Dragan Došlo nema problema da pogodi mrežu Kozare. Imala je Kozara priliku da se brzo vrati u meč, ali je Stamenković bio za malo neprecizan. U 40. minutu Miloš Bojanić je spasio Kozaru. Prvo je odbranio udarac Karjaševića, a potom je, uz pomoć stative, zaustavio i pokušaj Sajtanovića. Pred odlazak na odmor pokušao je Kovljen iznenaditi Radića, ali bio je to preslab udarac za golmana gostiju. U 47. minutu poigravanje Paštara ne koriste Sajtanović i Vujić. Moglo je biti 0:2 već u 49. minutu, ali je Bojanić odbranio Mulamustafićev udarac nakon još jednog dobrog slobodnjaka Stjepanovića. U 76. minuti neuspješan je bio pokušaj Milojevića sa distance, kao i Glišića iz blizine minutu kasnije. Tačka na i stavljena je tri minute prije kraja utakmice. Gosti su izveli dobar kontra - napad koji je Filip Vujić završio drugim pogotkom u mreži Kozare.

Narednog vikenda Kozara igra sa Napretkom u Donjem Šepku, a za dvije sedmice ugostiće Tekstilca iz Dervente.