Vremenska prognoza

ponedeljak, 20 maj 2019 14:49

Kozara melje redom

Kozara igra sjajno u Ligi za prvaka. U 6. kolu izabranici Igora Jankovića ostvarili su četvrtu uzastopnu pobjedu savladavši Rudar Prijedor rezultatom 2:0.

Kozara je do prvog gola mogla već u 11. minutu kada je centaršut Gavrića sa desne strane upropastio Glišić. Samo minutu kasnije ponovo je Glišić u prilici, ali Milinković sjajno reaguje. Rezultat je promijenjen u 25. minutu. Glišić je osvojio loptu na dvadesetak metara od gola Rudara, uposlio Petkovića koji dovodi Kozaru u vođstvo. U 31. minutu još jedan duel Glišić – Milinković pripao je golmanu Rudara. Ipak, u 41. minutu morao je pokazati bijelu zastavu. Šakićev udarac je blokiran, lopta se odbila do Glišića koji sa vrha šesnaesterca pogađa mrežu iza Milinkovićevih leđa. U 61. minutu  i Glišić i Milinković su dobili aplauz publike. Prvi za dobar udarac, a drugi za sjajnu intervenciju. Tri minute prije kraja Glišić je primio loptu na polovini terena koja pripada Kozari, pretrčao ostatak terena, dobro šutirao, ali se ponovo istakao Milinković i ostalo je Kozara – Rudar 2:0.